nieuws_86_256 (2)
14 januari 2019 Vogeltjes in de winter !

20190113_202230Dag iedereen,

Hier weer wat nieuwtjes uit de rode klas !  Vorige week hebben we ons warm leren aankleden en deze week gaan we zorgen voor de vogeltjes in de winter.  De vogeltjes voeren, een voederhuisje, …. en ga zo maar door.  Kleurplaten inkleuren,  de knipbak met vogels om uit te knippen en op te hangen,  werkblaadjes, aan keuze geen gebrek.

Op maandag komt de vertelcaravan naar onze school om verhaaltjes te vertellen.  Klinkt wel leuk…. !!!

Donderdag in de namiddag is het feest in onze klas …. dan gaat onze nieuwjaarsreceptie door.  De kleuters van de rode en de oranje klas zitten dan samen in de rode klas dus tijd voor een hapje en een drankje en te toasten op onze vriendschap.

Mamma’s en/of pappa’s die willen mee komen feesten met ons zijn steeds welkom !!!!!  Hoe meer zielen hoe meer vreugde.

Zo deze week ziet er weer goedgevuld uit….voor we het goed en wel beseffen zal ze weer voorbij zijn.

Tot volgende week iedereen,

groetjes juf Sabine

  • |